Projekty dětí ZŠ

Les

09.02.2019

Celý leden a únor děti poznávají les. Nevadí, že je venku zima, i tak jsme vyrazili do přírody a pozorovali les i v tomto ročním období. Nejen, že jsme viděli stopy zvířat ve sněhu, ale i zbytky potravy, nory a hnízda různých velikostí. Měřili jsme obvod stromů, poznávali stromy podle kůry, objevovali, co všechno se nalézá v půdě. Ve třídě...

Celý měsíc jsme si povídali o životě ve vodě a kolem ní. Známe zvířata u vody ( ptáky, savce, plazy) a také zvířata ve vodě. Nejenom malí rybáři si přišli na své :-) Vedle exkurze do muzea za výstavou rybářství jsme také zkoumali pod mikroskopem organismy ve vodě a také makroskopisky čistotu vody v okolních vodách. Známe přes 10 druhů...

Vesmír

27.09.2018

Celé září jsme si povídali o vesmíru. Děti vytvářeli projekty, které na konci měsíce prezentovali.