Nabídka práce

Rozšiřujeme náš tým! Přidejte se k nám!

Pedagog pro 2. stupeň ZŠ

Rádi přivítáme v našem kolektivu nového kolegu/ kolegyni pro výuku na 2. stupni  zejména pro výuku předmětů: M, F, D, Př, pracovní vyučování.

Požadavky: kvalifikace pro výuku na 2. stupni ZŠ, respektující přístup k lidem i přírodě, kreativita, optimismus a spolehlivost.

Úvazek 0,5 - 1,0 (podle domluvy).

Mzda: 38.000 - 43.000 Kč / měsíc  (za plný úvazek).

Začátek spolupráce kdykoliv v průběhu školního roku 2023/2024.

Nástupní bonus 20.000 Kč (vyplacený po skončení zkušební doby)

Asistent pedagoga + školní asistent v MŠ

Úvazek cca 0,16 + 0,34

Mzda: 22.000 Kč za celý úvazek.

Požadujeme: min SŠ + kurz asistenta pedagoga, respektující přístup k dětem, týmového hráče, spolehlivost.

Náplň práce: pomoc pedagogovi při výuce a přípravě na výuku a školní akce.

Začátek spolupráce kdykoliv.

Úklid na DPP

Hledáme šikovného člověka, který by prováděl zejména úklid prachu a chodeb od 7 - 9 h (po-pá nebo alespoň 3 x týdně). Čas je možné po domluvě upravit.

Do budoucna možné rozšíření spolupráce na částečný nebo i celý úvazek jako HPP.