Nabídka práce

Rozšiřujeme náš tým! Přidejte se k nám!

Pedagog pro 1. stupeň ZŠ

Rádi přivítáme v našem kolektivu nového kolegu/ kolegyni pro výuku na 1. stupni. Máme skvělý kolektiv zaměstnanců, fajn děti ( cca 10 žáků na 1 pedagoga), podnětné a tvořivé prostředí. Pokud Vás učení dětí/žáků baví a uvažujete o změně, ozvěte se nám! Rádi zaškolíme. Nabízíme také zaměstnanecké výhody a Montessori kurzy zdarma.  CV prosíme na info@skola-idea.cz

Požadavky: kvalifikace pro výuku na 1. stupni ZŠ, respektující přístup k lidem i přírodě, kreativita, optimismus a spolehlivost

Úvazek 0,5 - 0,8

Mzda: od 36 000/ měsíc + příplatky, odměny.

Učitel/-ka španělského jazyka

Rádi přivítáme v našem kolektivu nového kolegu/ kolegyni pro výuku ŠJ.

Úvazek 0,3 - 0,5 od 1. 9. 2022  (nástup konec srpna - upřesnění po domluvě).

Požadavky: kvalifikace pro výuku na 2. stupni ZŠ, respektující přístup, kreativita, optimismus a spolehlivost

Školní asistent - OBSAZENO

Úvazek cca 0,8 ( ale možno 0,5 - 1,0). Mzda 28000 (+ osobní ohodnocení, + bonusy, strava zdarma, + školení zdarma).

Požadujeme: min SŠ, respektující přístup k dětem, týmového hráče

Náplň práce: výroba pomůcek, výpomoc při výuce, procházky venku,  chystání akcí pro děti/ žáky a rodiče a pod.