Novinky

Naše zahrada je skvělá! Ani jsme neměli na začátku jara tušení, co všechno nám může poskytnout za dobroty. Nejen že nám tam roste neuvěřitelné množství sedmikrásek a pampelišek, ale také spoustu hluchavek, šťovíku, kopřiv, jitrocele a řebříčku.

Čarodějnický slet, karneval a také vlastní příprava limonád. Ale nejen to čekalo děti v naší MŠ v dubnu a květnu 2021.

Duben se chýlí ke konci a my jsme zažili skvělé dny ve škole i na zahradě. Nejenom že jsme si připravili záhony a zaseli první zeleninu, ale také jsme si vyzkoušeli nové sportovní aktivity jako je běh na 500 m, hod kriketovým míčkem a házenou. Máme nové branky a další sportovní vybavení.

Máme vlastní zahradu! Co tam budeme dělat? Pěstovat ovoce a zeleninu, sportovat, učit se, povídat si a relaxovat.

Tyto Vánoce byly speciální. Asi nemusíme psát v čem... :-) Ale i tak jsme si užili spoustu zábavy a rodičům, kteří se tentokrát nemohli oslav účastnit, jsme alespoň natočili video.

Každý den se naši žáci učí on-line. Mají k dispozici 4 - 7 lekcí denně v závislosti na ročníku a to jak v češtině, tak i v angličtině. Díky rodičům se připojují také prvňáčci a jde jim to vážně skvěle! Děti opakují učivo, ale také získávají nové dovednosti a znalosti. Je to čas, kdy se nejenom "učíme", ale jsme "spolu"....