Novinky
 

Každé ráno zahajujeme jazykovou rozcvičkou, kde se děti učí slovní zásobu hned ve třech jazycích. Čeština pro cizince, ruština a angličtina je u nás na denním pořádku. Od začátku roku jsme se toho už opravdu hodně naučili! Je úžasné, co všechno děti zvládnou ( i bez známkování a donucování :-) ) Odpoledne se některé děti učí také španělsky s...

Naši třeťáci a čtvrťáci navštívili spolu s americkou lektorkou Corinne a Lucií Přírodovědnou fakultu. Exkurze byla skvělá. Nejvíce jsme se těšili na dinosaura, loděnky a amonity. Překvapily nás ovšem i další exponáty. Děkujeme našemu průvodci za zajímavé informace o vzniku naší planety a života na ní.

I přes chladné počasí a riziko deště jsme si užili den pálení čarodějnic. Moc milé setkání i se sportem a opékáním buřtů se líbil dětem i dospělým.

Chceme mít hezké zázemí pro výuku venku a hraní her, a proto budujeme naši zahradu za budovou s odborníky i svými silami. Postavili jsme 2 altány, pískoviště, a 3 záhony na pěstování drobného ovoce a zeleniny. Naučili jsme se natírat lakem, brousit hrany a procvičili jsme si vytrvalost. Také jsme si měli hezký pocit z odvedené práce :-)

1. 4. 2019 jsme v naší škole uspořádali akci pro děti i rodiče - přehlídku dravých ptáků v rámci projektu o ptácích. Bylo to krásné, zajímavé, poučné a překvapující :-) Děti měly možnost si z blízka všechny dravce prohlédnout.

29. 3. 2019 budeme poprvé prožívat noc plnou pohádek a příběhů! Těšíme se také na karneval, kde budeme převlečeni do oblíbených pohádkových postav.