Novinky
 

1. 4. 2019 jsme v naší škole uspořádali akci pro děti i rodiče - přehlídku dravých ptáků v rámci projektu o ptácích. Bylo to krásné, zajímavé, poučné a překvapující :-) Děti měly možnost si z blízka všechny dravce prohlédnout.

29. 3. 2019 budeme poprvé prožívat noc plnou pohádek a příběhů! Těšíme se také na karneval, kde budeme převlečeni do oblíbených pohádkových postav.

Naše mateřská škola si našla partnerskou školu v Polsku. Dětem do Polska pošleme ručně vyrobená velikonoční přání s pozdravem v angličtině a češtině. Těšíme se také na přání od polských kamarádů!

Takové krásné výtvarné dílo vytvořily všechny naše děti z MŠ společně s pedagogy. V rámci tématu voda, vytvořily papírovou rybu se šupinami z otisků dětských nožiček.

Sport, relaxace a nadšení to jsou slova vystihující poslední lednový den a zároveň poslední dne v prvním pololetí zakončený předáváním vysvědčení. Všichni jsme si to užili!

Ve středu 16.1. přijel do naší školy hudebník a herec Ivan Urbánek, který dětem představil tradiční i netradiční hudební nástroje jako jsou dudy, heligón, akordeon, ukulele a další. Děti si vyzkoušely dirigování a také hru na některé hudební nástroje.

Od ledne 2019 se naše školka a škola zapojili do velmi zajímavého projektu, který podporuje výuku dětí a žáků v lese. Les máme máme za oknem, tak se už moc těšíme, až budeme díky skvělé metodické podpoře les zkoumat všemi smysly.