Novinky

I přes chladné počasí a riziko deště jsme si užili den pálení čarodějnic. Moc milé setkání i se sportem a opékáním buřtů se líbil dětem i dospělým.

Chceme mít hezké zázemí pro výuku venku a hraní her, a proto budujeme naši zahradu za budovou s odborníky i svými silami. Postavili jsme 2 altány, pískoviště, a 3 záhony na pěstování drobného ovoce a zeleniny. Naučili jsme se natírat lakem, brousit hrany a procvičili jsme si vytrvalost. Také jsme si měli hezký pocit z odvedené práce :-)

1. 4. 2019 jsme v naší škole uspořádali akci pro děti i rodiče - přehlídku dravých ptáků v rámci projektu o ptácích. Bylo to krásné, zajímavé, poučné a překvapující :-) Děti měly možnost si z blízka všechny dravce prohlédnout.

29. 3. 2019 budeme poprvé prožívat noc plnou pohádek a příběhů! Těšíme se také na karneval, kde budeme převlečeni do oblíbených pohádkových postav.

Naše mateřská škola si našla partnerskou školu v Polsku. Dětem do Polska pošleme ručně vyrobená velikonoční přání s pozdravem v angličtině a češtině. Těšíme se také na přání od polských kamarádů!

Takové krásné výtvarné dílo vytvořily všechny naše děti z MŠ společně s pedagogy. V rámci tématu voda, vytvořily papírovou rybu se šupinami z otisků dětských nožiček.

Sport, relaxace a nadšení to jsou slova vystihující poslední lednový den a zároveň poslední dne v prvním pololetí zakončený předáváním vysvědčení. Všichni jsme si to užili!