Informace pro rodiče prvňáčků

Výuka začíná v 8:30, příchod mezi 8:00 a 8:25

Auto můžete zaparkovat na 12 vyhrazených stáních pro naši školu přímo před budovou nebo na parkovišti před areálem.

Uložte si kontaktní telefon do třídy prvňáčků 777 727 047

Strava se objednává v nasdílené tabulce se stravou ( pokud nemáte přístup, napište sms ředitelce školy) do 9 hodiny předchozího pracovního dne. Odebírání svačin je podle přítomnosti dítěte a není potřeba svačiny nikam hlásit.

Do družiny je nutné se každý rok přihlásit, přihlášky jsou k dispozici ve škole. Platba je 1000 Kč/ měsíc. V družině je bohatý program zahrnující výuku jazyků (AJ, ŠJ), výtvarné, hudební i sportovní činnosti.

Ke možné se přihlásit k placeným kroužkům ( viz tabulka kroužky, přístup přes ředitelku školy).

Ohlašování absence se zadává do www.skolaonline.cz, kam jste dostali/ dostanete přístupové údaje.

Škola se zavírá v 17 h, pokud víte, že máte zpoždění, zavolejte do družiny na tel: 777 727 047

Něco dalšího potřebujete vědět? Napište mail na dominika@skolaidea.cz nebo volejte na tel 777 727 047. V urgentních případech kontaktujte ředitelku lucie@skolaidea.cz nebo tel 775 72 82 83