Akce a aktivity MŠ

V pátek jsme se s dětmi pustili do přírodovědně-výtvarný experimentu. Koukněte, jak to dopadlo.

Od listopadu opět chodíme cvičit do Veltěžské sokolovny. Překážkové dráhy, pohybové hry, jógová cvičení - na to vše se mohou děti těšit.

V komorním počtu jsme se vydali na hřiště v Kobylisích, kde jsme si užili krásné slunečné dopoledne na místních houpačkách, prolézačkách a kolotoči. Bonusem byla jízda autobusem, která děti vždy potěší.

HALLOWEEN

24.10.2022

V pondělí jsme se s dětmi v komorním počtu zúčastnili akce Halloween spojenou s naší základní školou. Moc jsme si to užili, hlavně strašidelné disciplíny, dlabání dýní a krásné vystoupení 1. trojročí.

V pátek jsme navštívili DIVADÉLKO KARLA HACKERA, kde jsme zhlédli dvě pohádky "O kohoutkovi a slepičce"a "Krabičková pohádka" - dětem i paní učitelkám se představení moc líbilo, děti se chovaly vzorně jak v divadélku, tak v MHD.

Každoročně pořádáme Halloween pro děti a jejich rodiny. I tentokrát přišli i sourozenci dětí a všichni jsme si to užili. Vyžezávali jsme dýně, malovali na obličej a jako novinka byla zkouška pro čarodějnice.

V naší školce proběhla beseda a instruktáž, jak si správně čistit zoubky. Nejenom děti získaly cenné informace :-)